O nas

Apagon

Sklep apagon.pl to bardzo szeroki wybór dekoracyjnych zaciemnień okiennych, balkonowych, ogrodowych i elementów aranżacji okien. Jesteśmy tym, co możesz sobie wyobrazić myśląc o dostosowanych do Ciebie produktach. W naszym sklepie znajduje się wszystko czego potrzebujesz aby stworzyć produkt idealny dla Ciebie. Jedyne, co musisz zrobić, to przekazać nam jaki produkt jest Ci potrzebny. Reszta spoczywa już w naszych rękach.

W bogatej gamie produktów okiennych oferujemy rolety materiałowe, rzymskie, żaluzje aluminiowe, drewniane, bambusowe; plisy i akcesoria do montażu. Aby wzbogacić naszą ofertę posiadamy także różnego rodzaju zewnętrzne osłony przeciwsłoneczne, takie jak rolety fasadowe, żaluzje zewnętrzne czy moskitiery.

Produkty które u nas znajdziesz są naszą pasją, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każdy z klientów miał możliwość stworzenia indywidulanego produktu. Od naszych osłon wymagamy, by były skuteczne, niezawodne oraz zdobiły każde pomieszczenie, w którym się znajdą. Bogaty wybór kolorów, tkanin i wzorów, a także ich wytrzymałość oraz wysoka jakość wykonania sprawia że nasi klienci chętnie do nas wracają. Bez problemu znajdziesz tu rolety i żaluzje do każdego rodzaju okien i drzwi, "skrojone" na wymiar - specjalnie dla Ciebie.

Wszechstronny wybór, artykuły na wymiar, atrakcyjne ceny i wysoka jakość – tym właśnie powinien cechować się Twój produkt i tym właśnie jest apagon.pl. Liczmy na to, że nasze produkty zmienią Twoje okno, dom i spojrzenie na świat.

Apagon.pl jest działalnością zarejestrowaną pod numerem NIP: 8442053575, której celem jest kreowanie najnowszych trendów związanych z designem oraz innowacyjnością produktów, jakimi są profesjonalne osłony okienne.

Naszym atutem są ludzie– specjaliści w swoim fachu, doradcy którzy pomogą Ci z każdą wątpliwością co do wyglądu Twojego wnętrza.

Ideą firmy jest danie klientowi możliwości stworzenia produktu, który będzie w pełni spełniać wszystkie wymagania. Te projekty to właśnie nasz cel i nasza inspiracja.